el-kam granit biały

Nagrobki z rzeźbą

Tworzone przez naszą firmę nagrobki z rzeźbą produkowane są ręcznie z wysokiej jakości kamienia przez najbardziej doświadczonych pracowników. Są wykończone w wyjątkowy i bardzo staranny sposób oraz ozdobione rzeźbami i płaskorzeźbami według indywidualnego projektu, dzięki czemu są naprawdę wyjątkowe.

Najwyższej jakości wyroby rzemieślnicze

Kluczowe znaczenie ma rodzaj wybranego materiału – jego kolor, faktura, trwałość i możliwości, jakie kamień daje utalentowanemu rzeźbiarzowi, tworzącemu eleganckie nagrobki na zamówienie. Tworząc nagrobki, wykorzystujemy przede wszystkim motywy religijne, takie jak sentencje czy postacie aniołów, jak również krzyże, motyw cierni i ksiąg. Oczywiście wykonamy także każdy inny projekt, który zostanie nam zlecony przez Klienta. Gwarantujemy, że nasze nagrobki są dobrze wykonane, dzięki czemu mogą Państwo uczcić pamięć swojej zmarłej bliskiej osoby.

Bogate wzornictwo nagrobków

Nagrobki posiadają wzory symbolizujące pewne znaczenia. Ze względu na różnorodność człowieka chcemy właśnie tę indywidualność uwypuklić. Do każdego zlecenia podchodzimy na spokojnie i z zaangażowaniem, ponieważ dobrze wykonany nagrobek będzie służył na wiele lat. Wykonywane ręcznie nagrobki przez nas będą odwzorowywać wizję klienta. Doskonale rozumiemy, jakie emocje towarzyszą temu wydarzeniu, dlatego zlecają nam Państwo coś więcej niż stworzenie nagrobka – zlecają nam Państwo ostatnie spojrzenie na zmarłą osobę. Zrobimy wszystko, aby spojrzenie to było jak najwyższej jakości.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.