el-kam granit biały

Nagrobki Otwock

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wyrobie nagrobków na terenie Otwocka. Kompleksowo działamy na całym obszarze woj. mazowieckiego, rozpoczynając od importu bloków granitowych, przez produkcję nagrobków, kończąc na montażu gotowych wyrobów na cmentarzu w Otwocku. Granit potrzebny do produkcji pomników importujemy z różnych zakątków świata, m.in. ze Szwecji, Indii, Brazylii oraz RPA. Dzięki temu, w naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne propozycje, które mogą zostać wykorzystane jako nagrobek w Otwocku.

Oferta nagrobków w Otwocku

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku gwarantujemy nagrobki na cmentarz w Otwocku, które są najwybitniejszej jakości. Zawsze chętnie wspieramy klientów oraz doradzamy im w wyborze odpowiednich pomników. W naszej ofercie znajduje się 50 rodzajów granitu, dzięki czemu każdy znajdzie ciekawy materiał odpowiedni do zaplanowanego nagrobka. Mieszkańcy Otwocka cenią sobie nasze projekty za ich unikatowość, elegancję oraz wytrzymałość. Zawsze realizujemy plany oraz pomysły wskazane przez klientów. Jeśli nie wiecie Państwo czego dokładnie oczekujecie lub na co warto zwrócić uwagę podczas wybierania nagrobka w Otwocku – zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni! Nasi doświadczeni pracownicy opowiedzą o wykonanych przez nas projektach nagrobków.

Nagrobki Otwock z gwarancją jakości

Gwarantujemy wieloletnią wytrzymałość nagrobków otwockich wraz z pięknym i estetycznym wyglądem. Nasze produkty wykonujemy z największą starannością używając najwyższej jakości materiałów. Jeśli nasze wykonanie nagrobków okaże się wadliwe, weźmiemy na siebie odpowiedzialność za naprawy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej całorocznej wystawy, na której znajduje się ponad 100 oryginalnych wzorów oferowanych przez naszą firmę nagrobków. Dzięki temu będą mogli Państwo przyjrzeć się naszym produktom i ocenić jakość wykonania na żywo.

Poniżej prezentujemy galerię nagrobków w Otwocku, które zostały przez nas wykonane.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.