el-kam granit biały

Nagrobki na terenie Otwocka

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wyrobie nagrobków na terenie Otwocka. Kompleksowo działamy na całym obszarze woj. mazowieckiego, rozpoczynając od importu bloków granitowych, przez produkcję nagrobków, kończąc na montażu gotowych wyrobów na cmentarzu. Granit potrzebny do produkcji nagrobków w Otwocku importujemy z różnych zakątków świata, m.in. ze Szwecji, Indii, Brazylii oraz RPA.

Oferta nagrobków w Otwocku

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku gwarantujemy wybory najwybitniejszej jakości. Zawsze chętnie wspieramy klientów oraz doradzamy im w wyborze odpowiednich nagrobków. W naszej ofercie znajduje się 50 rodzajów granitu, dzięki czemu każdy znajdzie ciekawy materiał odpowiedni do zaplanowanego nagrobka z Otwocka. Zawsze realizujemy plany oraz pomysły wskazane przez klientów. Jeśli nie wiecie Państwo czego dokładnie oczekujecie – zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni! Nasi doświadczeni pracownicy opowiedzą o wykonanych przez nas projektach.

Pomniki z gwarancją jakości

Gwarantujemy wieloletnią wytrzymałość nagrobków otwockich wraz z pięknym i estetycznym wyglądem. Jeśli nasze wykonanie okaże się wadliwe, weźmiemy na siebie odpowiedzialność za naprawy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej całorocznej wystawy, na której znajduje się ponad 100 oryginalnych wzorów oferowanych przez naszą firmę nagrobków. Dzięki temu będą mogli Państwo przyjrzeć się naszym produktom i ocenić jakość wykonania na żywo.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.